Podmínky služeb

TEEKANNE je skupina skládající se z následující společností:

TEEKANNE GmbH, Düsseldorf; Pompadour Tee-Handelsges. mbH, Düsseldorf; Teehaus GmbH, Radebeul; Beckerwerk Fulda GmbH, Fulda; TEEKANNE Ges. mbH, Salzburg a Pompadour Té S.r.l./GmbH, Bolzano. V následujícím textu se označení „TEEKANNE" a „skupina TEEKANNE" vztahuje ke všem uvedeným společnostem.

Obsah webových stránek skupiny TEEKANNE je chráněn autorskými právy. Společnost TEEKANNE zmocňuje uživatele k prohlédnutí a nahrávání libovolné části tohoto obsahu výhraeně pro soukromé a nekomerční použití. Bude-li některá část tohoto obsahu duplikována, je třeba připojit jasný odkaz na autorská práva společnosti TEEKANNE a na vlastnická práva. Obsah není možné žádným způsobem měnit ani používat na jiných webových stránkách či síťových počítačích bez výslovného písemného souhlasu společnosti TEEKANNE. Obsah není možné duplikovat, prezentovat ani rozšiřovat pro veřejné či komerční účely nebo používat pro jiné veřejné či komerční účely. V případě porušení některého z těchto omezení bude dotčený uživatel povinen neprodlenně vymazat veškerý vytištěný a nahraný obsah. Společnost TEEKANNE si vyhrazuje právo vynucovat si své nároky a náhradu škod.

Stáhnout

Uživatelé nahrávají jakýkoliv software na své vlastní riziko. Společnost TEEKANNE se v maximálně povoleném rozsahu vzdává odpovědnosti za případné škody, které vyplynou z instalace nebo z používání softwaru nalezeného v sekci Ke stažení. Navzdory používání moderních virových skenerů společnost v maximálním rozsahu povoleném ze zákona v žádném případě nepřebírá odpovědnost za škody či problémy způsobené počítačovými viry.

Záruka

Informace na našich webových stránkách byly připraveny s největší možnou péčí. Společnost TEEKANNE však nepřebírá žádnou odpovědnost za kompletnost těchto informací, ani za vhodnost těchto informací pro specifický účel. Uživatel ponese veškerá rizika související s používáním obsahu poskytovaného na těchto webových stránkách.

Obchodní značky

Třetí strany nesmějí používat žádné obchodní značky, loga ani značky prezentované na těchto webových stránkách

 

Kontakt

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Použijte následující adresu:

TEEKANNE GmbH
Münchner Bundesstr. 120
5020 Salzburg
Tel.: +43 (0)662 43 55 01
Fax: +43 (0)662 43 55 01-49
E-mail: office@teekanne.at

Společnost TEEKANNE bude tyto Podmínky používání dle potřeby aktualizovat. Takové případné změny budou označeny.

Tyty Podmínky používání jsou platné od 03.02.2002.

Vánoční vanilkové rohlíčky s čajem rooibos

Vánoční klasika na originální způsob.

Podívej se na recept

Sladké, Nejsladší, Rosé Latte

Naše nejoblíbenější barva pro rok 2017 je růžová!

Podívej se na recept

TEEKANNE na facebooku

Navštiv náš facebook a sleduj novinky ze světa TEEKANNE.

Sledovat
  • Podmínky služeb společnosti