U TEEKANNE je Váš požitek na prvním místě. Naši experti v oblasti pěstování čaje cestují k plantážím po celém světě a vybírají zde nejlepší suroviny nejlepší kvality.

závazek kvality

TEEKANNE znamená, všechno z vlastní ruky, od rostliny až po hotový čaj. Jen tak Vám můžeme nabídnout jedinečnou kvalitu čajů TEEKANNE - chuť mluví za vše.

pečlivý výběr

pečlivý výběr

Aby se zajistila kvalita důležitých surovin, pracuje TEEKANNE převážně s kontrolovaným pěstováním na základě smlouvy.

kontrola kvality

kontrola kvality

Pro zajištění kvality a vývoj produktů je v mateřské společnosti TEEKANNE (Düsseldorf) vybudováno vlastní oddělení s 29 zaměstnanci. Průběhy jsou certifikované dle DIN EN ISO 9001:2000 a Mezinárodního potravinářského standardu.

vlastní tvorba

vlastní tvorba

TEEKANNE používá pouze speciální stupeň kvality a velikosti čajových lístků- stejně jako speciální kvalitu a velikost bylin a ovoce.

Naše hodnoty

Firma TEEKANNE má ve své, více než 130ti leté, historii velmi úspěšnou minulost. Po celá ta léta, se TEEKANNE vyznačuje jasnými stanovisky a cíli, které byli upevněny jako zásady naší firemní filozofie a měli by nám též dopomoci k zajištění budoucího úspěchu.

Naše mise
Individuální odpovědnost
Spolupráce s partnery
Společenská odpovědnost
Povědomí

Naše mise

Naše aktivity se soustředí na spokojenost našich zákazníků se všemi našimi výrobky
Jsme skupina, která podniká se značkovými výrobky, která vyrábí chutné, zdravé a ekologické značkové výrobky, které odpovídají nejvyšším kvalitativním požadavkům.
Maximální pečlivost a neustálá kontrola kvality jsou základními pilíři našeho denního podnikání.
Pro své zákazníky a dodavatele jsme férovým a spolehlivým partnerem.
Jsme expandující, na budoucnost se orientující, dynamická rodinná firma s bohatým zastoupením svých výrobků doma i v zahraničí.
Kvalifikovaní a motivovaní zaměstnanci jsou potenciálem naší společnosti.
Náš styl vedení je spolupráce.
V hospodářském růstu, postaveném na solidním finančním základě, se snažíme o pevný reálný růst.
Naše výroba se vyznačuje racionálním výrobním procesem za použití moderních technologií.

Individuální odpovědnost

Nezávislý a autonomní myšlení a jednání charakterizuje zaměstnance v TEEKANNE. I to přispívá k úspěchu společnosti.

Spolupráce s partnery

My v TEEKANNE jsme tým. Naše vztahy interně, stejně jako s externími partnery jsou silně orientovány na zákazníka. Způsob, jakým jsme se k sobě chováme je charakterisován otevřeností, respektem a spolehlivostí. TEEKANNE se zabývá výrobou čaje od roku 1882 a zaměřuje se na kvalitu.TEEKANNE tým usiluje o dosažení nejlepších výsledků v každé době a stoupá k ekonomickým, ekologickým a sociálním výzvám. Způsob, jakým podnikáme zahrnuje pojetí udržitelnosti: Nebereme ekonomiku, životní prostředí a sociální témata na lehkou váhu.

Společenská odpovědnost

Způsob, jakým podnikáme zahrnuje pojetí udržitelnosti: Nebereme ekonomiku, životní prostředí a sociální témata na lehkou váhu.

Povědomí

Jsme si vědomi významu a vynikajících hodnot značky TEEKANNE, jsme se značkou TEEKANNE plně identifikovány, žijeme hodnatami značky v našich každodenních interakcí a přispíváme ke zvýšení a neustáleho se  rozvíjení její důležitosti.